Erciyes Akademi

Erciyes Akademi

Erciyes Akademi, 1987 yılından beri düzenli olarak Erciyes Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü tarafından Mart, Haziran, Eylül ve Aralık aylarında olmak üzere yayımlanan bilimsel uluslararası hakemli bir dergidir. Dergi, Türkçe, İngilizce, Almanca, Arapça, Fransızca, Rusça, Arapça, Japonca ve Korece dillerinde sosyal bilimlerin tüm alanlarından makaleleri yayınlamaktadır.

08/02/2021 tarihinde toplanan Yayın Kurulu kararları uyarınca sisteme yeni yüklenen makalelerden ücret talep edilecektir. Enstitü Yönetim Kurulu'nun 2022/1745 sayılı kararı gereği bu ücret 250 TL olarak belirlenmiştir. Yazarlardan alınan ücret makalelerin dil kontrolleri, mizanpajı ve Derginin diğer giderleri için kullanılacaktır. Makale başvurusu sırasında kabul/red şartına bağlı olmaksızın alınan bu ücret, makalenin reddedilmesi durumunda iade edilmeyecektir.

TR Dizin “Dergi Değerlendirme Kriterleri” çerçevesinde çalışmalar için "etik kurul izin" belgesi zorunludur. Detaylara "Etik Kurul İzni" sayfamızdan erişebilirsiniz.

Makale gönderimi için:


Editör
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Halit Akın
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ, TURİZM FAKÜLTESİ, TURİZM İŞLETMECİLİĞİ BÖLÜMÜ
halitakin@erciyes.edu.tr
Erciyes Üniversitesi Turizm Fakültesi Köşk Mahallesi 38030 Melikgazi/KAYSERİ

Dergi İletişim
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ, SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
erciyesakademi@erciyes.edu.tr
Erciyes Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü 38039 Melikgazi /KAYSERİ